Çekmece Süsleme

cekmece-susleme-1

Çekmece süsleyerek tarzınızı konuşturun. İhtiyacınız olanlar; uygun şekilde bir çekmece, duvar ya da kaplama kağıdı, makas ve yapıştırıcı.

Çekmeceyi istediğiniz desende kağıtla kaplayın. Kaplama sırasında kağıdın hiçbir yerinde potluk yapmamasına özen gösterin. Kaplama işlemi bittikten sonra kendi fotoğraflarınız, kartpostallar ya da gazete ve dergiden kestiğiniz resimlerle çekmeceyi süsleyin.

cekmece-susleme-3

Çekmeceyi dik ya da yatay kullanmak tamamen sizin zevkinize kalmış. Resimleri yerleştirmeden önce onu nasıl kullanacağınıza karar vermeyi unutmayın.

Dilerseniz çekmeceyi evinizde bir duvara dayayabilirsiniz. Bu ona biraz daha doğallık katacaktır. Ama eğer ben onu duvarıma asıcam derseniz, çekmecenin üst kısmına iki halka çivi takıp, onlarla duvara asabilirsiniz.

Çalışmaya başlamadan ilham perilerini yanınıza almayı unutmayın! icon wink Kendin Yap: Çekmece Süsleme

 

Kaynak: Decor 8 Blog

Kerim ÇALIŞKAN

Canlisiva.org platformu içerisinde ev aksesuar fikirleri, ofis aksesuar fikirleri, farklı fikir ve materyalleri bulabilirsiniz.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Powered by keepvid themefull earn money