Cafe Gray Bir Kafe Tasarımı

Etiketler:

TASARIM : Rockwell Group
KONUM : Time Warner Center, New York
MÜŞTERİ: Gray Kunz
Bitiş malzemeleri
Zemin/Halı Ahşap döşeme
Duvar/ koyu renkli ahşap, ayna, yüzeyi işlenmiş cam panel, taş, deri kullanıldı.
Tanınmış aşçıbaşı Gray Kunz’un sahip olduğu Rockwell Group’un Cafe Gray tasarımı, her konuğa evlerindeki rahatlığı sunmaktadır.Yeni Time Warner Center’ın 3, katında bulunan Café Gray, Central Park ve Columpus Circle’ın dramatik zemininin görüntüsünü ve Kunz ve ekibinin açık mutfakta çalışırkenki görüntülerini yansıtmaktadır. Bar ve restorant geleneksel ve çağdaş öğeleri ve fikirleri birleştirmekte ve hünerli mutfağını ve tasarımını sunmaktadır.
Klasik yiyecek içecek satılan yeri ile, Café Gray akıllıca yapılmış ve koyu ahşap, deri, ayna ve taş gibi benzer malzemeler kullanarak günümüze uygun hale getirmiştir. Bu sıcak ve seçkin mekanda kıvrımlı deri banketler ve koyu renk ceviz ağacından yapılan masalar vardır. Toprak boya, lavanta ve menekşe restoranın zengin paletine katkıda bulunmuş ve banketleri, bar ve masaları detaylandırmak için krom ve paslanmaz çelik kullanılmıştır. Fonksiyonel bir iç mekan bitki bahçesi ana yemek odası ile mutfak sergisini bölmekte ve gece, camda telaşlı bir hareketlilik görülmektedir. Café Gray Kunz’un zanaatini kutlamak için görkemli bir ortam sağlamaktadır.

6

5

4

3

2

1

featured

 

Kaynak: mimaristil.com

Hakkında Kerim ÇALIŞKAN

Tüm paylaşımlarını gör

Canlisiva.org platformu içerisinde ev aksesuar fikirleri, ofis aksesuar fikirleri, farklı fikir ve materyalleri bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*