Boş Şişelerden Şık Mumluklar

Etiketler:

Bazı şişelerin formları o kadar güzel oluyor ki atmaya kıyamıyoruz. Evin bir köşesinde yavaş yavaş biriktiriyoruz onları. Şimdi topladığımız o şişelere bir işlev kazandırma zamanı. Mantar panolar ve boya yardımıyla boş şişelerden zevkimize göre şık mumluklar tasarlıyoruz.

Mum ışığı bir mekanın atmosferini anında değiştirebilir. Romantik bir ortam da yaratabilirsiniz, şık bir dekor da. O yüzden en sık kullanılan ev aksesuarları arasındadır mumluklar. Sıradan mumluklardan sıkılan, yaratıcı fikirler arayanlar için de çözüm çok kolay. Boş şişelerden zevkinize göre mumluklar yapın. Dilerseniz şişeyi özgün halde bırakıp mumu doğrudan üstüne koyun, dilerseniz da şişenin ağzına mantar ya da metalden bir taban yapın. Yaratıcı tasarımlar arasında biz en çok mekana ya da yemek takımına uygun renklerde boyanan şişeleri beğendik. Üstelik boyadığınız şişelerin üstüne gönlünüzden geçen desenleri de çizebilirsiniz.

samdan-siseler-6

samdan-siseler-5

samdan-siseler-4

samdan-siseler-3

samdan-siseler-2

Hakkında Kerim ÇALIŞKAN

Tüm paylaşımlarını gör

Canlisiva.org platformu içerisinde ev aksesuar fikirleri, ofis aksesuar fikirleri, farklı fikir ve materyalleri bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*